Výchovná poradkyně

• Mgr. Lenka Wildmannová
  • konzultační hodiny: úterý 13:30 - 14:30 po předchozí domluvě
  • konzultaci lze domluvit individuálně i mimo uvedenou dobu
  • emailový kontakt: lenka.wildmannova@zskrasnepole.cz

Informace pro rodiče deváťáků: Přijímací řízení v roce 23/24 pro školní rok 2024/2025

V tuto chvíli jsou zatím známy termíny jednotné přijímací zkoušky (JPZ) - Termíny konání JPZ.

Chystají se změny v podobě podávání přihlášek a jejich počtu. Podle vládního návrhu bude možnost podat až 3 přihlášky.

Aktualizované informace zde..

Informace pro ty, kteří se budou hlásit na obor, kde se konají talentové zkoušky, naleznete na odkaze talentové zkoušky a konzervatoře..

Informace o přijímacím řízení na gymnázia se sportovní přípravou - sportovní gymnázia.. V listopadu bude schůzka pro rodiče, jejichž děti se budou hlásit na SŠ s talentovou zkouškou a na gymnázium se sportovní přípravou. O termínu společné schůzky budete informováni prostřednictvím Školy OnLine.

Poslední aktualizace: 8. 3. 2024