Noc ve školní družině

Poslední květnový čtvrtek se 17 prvňáčků sešlo na akci "Noc ve školní družině". Všechny děti se velmi těšily, přestože se některé trochu obávaly, zda noc bez rodičů zvládnou. Po vybalení a ustlání pelíšků jsme se vydali na školní hřiště, kde jsme strávili příjemnou půlhodinku při různých hrách a soutěžích. Následovala lehká večeře, hygiena, převlečení do pyžam. Předvedli jsme své noční úbory v "módní přehlídce", kdy každý chodil pro "přehlídkovém molu" a popisoval své pyžamo. Večerní procházka školou s baterkou se všem líbila. Pohádky v televizi zakončily den. Noc proběhla kidně, přestože někteří se s usínáním tošinku trápili. Vstávání bylo časné. Po hygieně a sbalení věcí jsme usedli k velkolepé snídani. Tímto velice děkujeme rodičům, kteří přinesli koláče, muffiny, toasty, bábovky, ovoce atd. Ještě nám zbylo na vydatnou svačinu odpoledne. Nachystaly se aktovky a hurá do školy. Poděkování patří paní ředitelce a paní Dvořákové, mamince Klárky, která si užila tuto akci s námi a s její pomocí jsme vše zvládli na jedničku.

Simona Havrlantová