Dramatická výchova

Dnešní příspěvek o dramatické výchově je plně v režii 4. třídy.

V dramatické výchově se neučíme,ale formou hry se snažíme spolu lépe vycházet. Učíme se nepodvádět a dělat věci dohromady, jako kolektiv. Např. jsme všichni předváděli miksér, mikrovlnku, prostě nějakou elektroniku. Pro někoho je dramatická výchova asi nuda, protože je tam hodně vysvětlování. Myslím, že nás nejvíce bavila hra-zvaná BENG, ve které vyhrál ten, kdo vystřelil dříve,ten druhý vypadl. Teprve po skončení dramatické výchovy se ukáže, zda nám to něco dalo, jestli se budeme navzájem respektovat, pomáhat si, prostě jestli se z nás stal lepší kolektiv.

Natálka Hurníková

Dramatickou výchovu mám moc rád, je tam zábava, hrajeme různé hry, například. beng, babalepidlo, baba obousměrka. Nejlepší na dramaťáku bylo, když jsme měli říkat naše nejoblíbenější zvíře a Honza mi řekl, jestli si dokážu představit oholeného pavouka a já jsem z toho dostal záchvat smíchu.

Lukáš Výtisk

Dne 4.1. jsme dorazili na dramatickou výchovu. Tam nás čekala paní Jitka, která s náma byla celé dopoledne. Přijeli jsme a šli do velké třídy. Hráli jsme různé hry. Líbilo se nám to, kéž bychom tam mohli jezdit víckrát.

Ondřej Bordovský