Zápis do první třídy

V úterý 25. ledna 2011 proběhl na naší škole zápis dětí do prvního ročníku příštího školního roku 2011/2012. Role hostitelů se ujala 9. třída, která připravovala občerstvení pro budoucí prvňáčky i jejich rodiče, provázela je po škole, kde si mohli prohlédnout jednotlivé třídy i speciální učebny, a pomáhala dětem krátit čas čekání společným hraním s připravenými stavebnicemi.

Vlastní zápis probíhal v jedné ze současných prvních tříd, a zatímco rodiče budoucích prvňáčků sepisovali s paní ředitelkou všechny potřebné administrativní údaje, děti za pomoci paních učitelek vyplňovaly pracovní listy, recitovaly nebo zpívaly. Jako potvrzení své šikovnosti a školní zralosti si děti odnesly domů medaili s razítky za jednotlivé splněné úkoly a dárečky, které jim vyrobili jejich starší kamarádi. Věříme, že se dětem ve škole líbilo a těšíme se na ně i jejich rodiče v příštím školním roce.

Zápis do první třídy