Vítání jara

Ve čtvrtek 14. března se v naší škole konala zajímavá akce. Svou premiéru měly velikonoční dílny s názvem Vítání jara. O zahájení se postarali členové pěveckého kroužku pod vedením paní učitelky Jetmarové, kteří celý týden pilně trénovali. A bylo to znát - vystoupení bylo moc pěkné a všichni ho ocenili mohutným aplausem.

Po vystoupení se už mohl každý z návštěvníků pustit do jarního tvoření. Rodiče společně s dětmi si mohli vybrat ze sedmi dílen, kde si mohli vytvořit velikonoční ozdoby. Kdo byl šikovný, domů si mohl odnést jarní košíček, kraslice v papírovém košíku, jarní kolíček, netradičně nazdobená polystyrenová vejce nebo velikonoční přáníčka. Velký úspěch měla keramická dílna, zdobení perníčků nebo výroba šperků. A kdo už se dostatečně vydováděl při tvoření, mohl si zasoutěžit v tělocvičně.

O občerstvení se postarali šikovní rodiče, kteří napekli spoustu výborných buchet a zákusků. Pro nás všechny byla odměnou spokojenost a pochvala rodičů, kteří strávili příjemné odpoledne a podvečer se svými dětmi.