Sportovní kurz

Blížil se konec školního roku a zároveň ukončení základního vzdělávání pro naši 9. třídu. Tento čas je kromě učení určen i pro výlety a sportovní akce. Devátá třída se tedy pod vedením pana učitele Stanislava Ruta vydala na jih k Buchlovicím (Břestek), aby zdokonalila svou fyzičku. Byli jsme ubytováni v pěkném penzionu a skvěle nám tam vařili. Podnikali jsme celodenní výlety na kolech. Během výjezdů jsme poznávali okolí, sportovali, odpočívali a také jsme si zaplavali v přírodě i v aquaparku. Večery jsme trávili zase sportovně nebo u ohníčku. Krásná podívaná byla na vzlétající balóny. Počasí vyšlo parádně, nikomu se nic nestalo a sportovní kurz byl krásnou poslední tečkou školního roku pro nás všechny.

Mgr. Ludmila Tížková

Poslední aktualizace: 6. 4. 2024