Návštěva školky ve škole

Ve středu 11. ledna 2012 navštívily děti z MŠ 1. třídu, aby se seznámily se školou - čeká je zápis do 1. třídy. Přišly v hojném počtu 31 dětí. Obě strany se na tuto událost těšily. Děti z MŠ byly zvědavé, co je ve škole čeká, děti z 1. třídy se zase chtěly pochlubit, co už se za 4 měsíce naučily. 1. třída předvedla pokroky, které udělala ve čtení, psaní, matematice, co už umí z prvouky, přednesla básničky a zazpívala písničky.

MŠ nezůstala pozadu. Písničky a básničky doprovázené pohybem byly předvedeny bez chybičky. A jako správná návštěva přinesla každému prvňáčkovi dáreček. V další části hodiny se děti z MŠ posadily do školních lavic, prohlédly si se zájmem školní brašny, kapsáře, vybavení pouzder a jiné školní pomůcky. Nakreslily sněhuláka, který se všem povedl. Paní učitelka si také všechny děti vyzkoušela z poznávání barev a geometrických prvků. A musela děti jen chválit. Na závěr hodiny si všechny děti za odměnu poslechly pohádku a naučily se společně veselou říkanku.

Děti z MŠ odcházely spokojené.

Návštěva školky ve škole

Poslední aktualizace: 6. 4. 2024