Dětský den na Skalce

Dětský den v září? I to je možné. Protože se dětský den pro 1. stupeň v červnu kvůli nepřízni počasí neuskutečnil, v pátek 27. 9. prožily děti 2. – 6. třídy náhradní dětský den v rodinném areálu Skalka. Nabídka atrakcí a zábavy byla nejen bohatá, ale také velmi různorodá. Příznivci pohybu mohli využít zejména trampolíny, menší a větší lanovou pyramidu, mini horolezeckou stěnu, skaláčkovy prolézačky, tubing, autíčka a další. Ostatní mohli navštívit MINI ZOO a současně vyluštit skaláčkův zajímavý vědomostní kvíz nebo si jen tak zakopat fotbal. Z usměvavých dětských tváří lze vyčíst, že i přes menší nepřízeň počasí si děti toto dopoledne náramně užily. Tímto bychom chtěli poděkovat manželům Daňkovým a celému personálu ze Skalky. DĚKUJEME.

Mgr. Kateřina Tichá

Poslední aktualizace: 6. 4. 2024