Lyžařský kurz

V termínu 1. 2. 2015 až 6. 2. 2015 se uskutečnil lyžařský kurz ZŠ Krásné Pole, kterého se zúčastnili žáci 6., 7. a 8. třídy. Byli jsme v Karlově na chatě Zátiší. K lyžování jsme mohli použít asi 10 sjezdovek, všechny ve výborném stavu. Určitě si to všichni užili, i když jsme jeden den měli smůlu a někteří naši žáci zůstali uvězněni na sedačkové lanovce, která se porouchala a zůstala asi na hodinu stát. Lyžařský kurz byl zakončen lyžařskými závody, které prověřily účastníky lyžařského kurzu. Ve čtvrtek odpoledne se uskutečnil karneval na sněhu a musím říci, že Máňa s Božkou byly boží. Lyžařský kurz se určitě povedl i díky personálu chaty Zátiší, kteří byli příjemní a ochotní. Za dva roky opět jedeme.

učitel TV Mgr. Stanislav Rut