Lyžařský kurz

Reakce žáků 7. třídy:

Na lyžáku jsme všichni vstávali v 7 hodin ráno, vždy nás budili dva žáci, kteří byli pomocníky některého z instruktorů. V 8 hodin byla snídaně, kde bylo snad všechno, protože to byl „švédský stůl“. A pak přišlo to nejlepší – lyžování. Dokážu pochopit, když někdo jede, uklouzne a spadne, ale aby někdo spadl na takovém místě jako já – to už je fakt „bezva“. No a na kotvě ….. o tom raději ani nemluvím. Sranda prostě byla a alespoň ještě jeden týden by mi nevadil.

Kateřina Rutová

Na lyžáku se mi hodně líbilo. Myslím si, že od minulého roku jsem se v lyžování zlepšila. Dokonce mě to začalo bavit. Vedoucí a instruktoři byli hodní a v lyžování mě podporovali. Jsem ráda, že se mnou měli trpělivost. Zábava byla super, hlavně diskotéky. Jídlo mi, popravdě, moc nechutnalo, ale to je můj problém, jelikož jsem hodně vybíravá. Jsem moc ráda, že jsem se tohoto kurzu mohla zúčastnit.

Markéta Motyčáková

Lyžák se mi moc líbil. Po příjezdu jsme si vybalovali a seznamovali jsme se s okolím. Pak si každá skupinka pojmenovala svůj pokoj. Ten náš se jmenoval „Hororky“. Hned druhý den nás čekalo lyžování. Sjezdovka byla docela dobrá až na to, že byla namrzlá. Byli jsme rozděleni do skupin od první po třetí. Ve středu jsme byli místo lyžování v aquaparku, kde se mi to moc nelíbilo, ale byla sranda. Čtvrtek byl pro mě docela náročný, protože jsme měli závody ve slalomu a já jsem si narazila ruku. V pátek bylo lyžování v maskách. Bylo poslední, a taky nejlepší. Z lyžáku jsem si odnesla spoustu zážitků.

Karolína Kňurová

Lyžařský kurz