Lyžařský kurz

Reakce žáků 7. třídy:

Když jsme přijeli, museli jsme si nalepit na dveře svůj název pokoje. Náš – no prostě „Hororky“. Ve středu jsme jeli do aquaparku a ve čtvrtek jsme šli do sauny. Když horko stačilo, vyběhli jsme ven do sněhu. V pátek byl poslední den na to, abychom si lyžák užili. Diskotéka končila o půl jedenácté večer. Byla velká sranda!

Markéta Skoumalová

Hned po snídani jsme jezdili lyžovat. První den jsem naštěstí ani jednou nespadla. Večerku jsme měli ve 22:00. Nejvíc se mi líbilo, když jsme jezdili v maskách na lyžích, ale bylo hrozné počasí. Ve středu jsme jeli na bazén, kde jsme byli asi jednu hodinu, celkem se mi tam líbilo. Když jsme přijeli, povečeřeli jsme a měli jsme diskotéku. Nejlepší bylo, když třída bavila třídu, to znamená, že každá třída si vymyslí nějaký program na diskotéku. Těším se na příští lyžák!!!.

Karolína Paličková

Náš pokoj se jmenoval „Hororky“, to proto, že jsme se dívaly na horory. Lyžování bylo super, plno pádů, ale nejlepší pády byly na vleku. Každý den v 9 hodin ráno jsme jeli namačkáni ve dvou skibusech na svah a kolem 2.hodiny odpolední jsme se vraceli. Na večer jsme se všichni těšili, protože byla diskotéka. Nejlepší program měla jako vždy 9.třída. Chtěla bych se tam vrátit.

Klára Obrtlíková

Lyžařský kurz