Zájezd do Francie a Velké Británie

Ohlasy žáků:

Zájezd do Anglie byl jedním z nejlepších zážitků, které jsem kdy prožila. Bylo úžasné poznat nové lidi a místa a sledovat, jak žijou lidé na jiných místech Evropy a jakou mají kulturu. I když párkrát pršelo, tak bylo krásně a já jsem si užívala každý den. I paní učitelky si zaslouží velikou pochvalu za to, že se nám nic nestalo. Až příště bude nějaký podobný zájezd, nebudu váhat a pojedu.

Maruška Paličková - 6. třída

Na Francii byla nejkrásnější Eifellova věž, Notre Damme a jízda po řece Seině. V Londýně byl nejkrásnější Big Ben, Buckinghamský palác, Londýnské oko, most Tower Bridge, dům hrůzy a mnoho dalších zajímavých věcí. Londýnem a Paříží nás prováděla paní Kateřina Janoušková ("paní Kloboučková").

Kačka Hubálková a Lucka Homolová - 7. třída

Na celém výletu do Londýna a Paříže se mi líbilo, že Londýn bylo takové "moderní" a "barevné" města, zatímco Paříž byla taková "šedá". Pěkné to bylo i v Oxfordu, ale škoda, že nám tam pršelo. Taky jsme měli smůlu. V Paříži někdo skočil pod metro, kterým jsme jeli k autobusu. V Londýně jsme chtěli jít na London Eye, jenže se něco stalo, tak jsme se tam nedostali. Škoda :-( Jinak tam bylo super, počasí celkem vyšlo. Děcka z Porubské byly v pohodě, našel jsem si tam nové kámoše. Takže se vyplatilo tam jet. Jel bych znova.

Peťa Kuchta - 6. třída

Druhý den, když jsme navštívili Eiffelovku v Paříži, na první pohled se mi moc líbila. Potom jsme se jeli podívat na Tower Bridge, který byl v Londýně. Většinu dní jsme strávili v Londýně, pouze jeden den jsme byli v Paříži. Paříž byla hezká, ale stejně se mi víc líbil Londýn. V Londýně jsme viděli jejich typické věci jako telefonní budky a dvojpatrové autobusy. Ve čtvrtek jsme navštívili dům hororů a byl opravdu strašidelný. Z úterý na středu a ze středy na čtvrtek jsme přespávali u rodin.

Nicolka Kubacká - 6. třída

Tento zájezd se nám velmi líbil. Paříž i Londýn jsou krásná města. V Paříži byla podle očekávání Eiffelova věž, která nás zaujala svou výškou a netypickým tvarem. Vyjeli jsme výtahem do 3. patra, ze kterého se nám naskytl skvělý výhled na celou Paříž. Také Londýn byl krásný svým kontrastem starobylého s moderním. Zašli jsme se podívat na nultý poledník. Tímto bychom chtěli poděkovat učitelům, kteří s náma tento zájezd absolvovali.(

Verča Franecová a Markétka Miklíková - 7. třída

Zájezd do Francie a Velké Británie