Obvodní kolo ve florbalu základních škol obvodu Ostrava–Poruba a okolí

Základní škola Ostrava–Krásné Pole se zúčastnila Obvodního kola ve florbalu základních škol Ostravy–Poruby a okolí, které se konalo ve sportovní hale v Plesné. Turnaje se zúčastnilo 15 družstev ze základních škol výše zmíněného obvodu. Naše družstvo vyhrálo skupinu (5 družstev) a postoupilo do finále obvodního kola, kam postoupilo 6 družstev ze 3 skupin. Finále proběhlo ve stejné hale dne 26. 11. 2019. Do finále postoupila družstva naší školy, ZŠ Ukrajinská, ZŠ Šoupala, ZŠ Sekaniny, ZŠ Pokorného a ZŠ Velká Polom. Naše družstvo ve složení David Slončík, Jan Frodl, Vojtěch Lakosil, Lukáš Czudek, Vít Švrlanský, Tomáš Mališ, Jonáš Šonovský vyhrálo finále bez jediné porážky a stalo se vítězem Obvodního kola základních škol Ostrava–Poruba. Postoupili jsme do celoměstského kola, které se bude hrát v lednu, ve sportovní hale v Ostravě-Dubině. A protože mají chlapci skvělou formu, věříme, že uspějí i tam. Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Je to pro naši školu obrovský úspěch ve velké konkurenci.

Mgr. Stanislav Rut