Obvodní kolo ve florbalu chlapců 6. a 7. tříd

V úterý 8. listopadu jsme se zúčastnili s florbalovým družstvem chlapců ze 6. a 7. třídy, doplněné o hráče z 5. třídy, obvodního kola porubských základních škol ve florbalu. Ve skupině jsme skončili po velmi dobrém výkonu na 2. místě(z 5 družstev) a postoupili jsme do finále, které se hrálo v pondělí 14. listopadu také v Plesné. Finále se zúčastnilo 6 družstev, které postoupily ze 3 skupin. Zde jsme postoupili do semifinále, kde jsme se utkali s družstvem ze ZŠ Šoupala. Vítěz tohoto zápasu by postoupil do finále, kde by hrál o 1. a 2. místo. My jsme tento zápas ale prohráli po velkém boji 3:1. Prohráli jsme i další zápas o 3. až 4. místo a skončili jsme celkově čtvrtí. Je to rozhodně úspěch. Toto družstvo je perspektivní, protože 5 žáků bylo z 5. třídy. Za reprezentaci školy děkujeme. Tým tvořili tito žáci – Matěj Kaleta, David Hruzík, Šimon Špalek, Vít Švrlanský, David Slončík, Jan Frodl, Martin Škubala, Jonáš Šonovský a Šimon Klubal.

učitel TV Mgr. Stanislav Rut