Krajské kolo ve florbalu dívek

Po velkém úspěchu našich děvčat v okresním kole ve florbalu děvčat 6. – 7. tříd, kde děvčata vyhrála turnaj pro celou Ostravu, se zúčastnila turnaje, pořádaný pro celý Moravskoslezský kraj. Na turnaji se utkala družstva z Opavy, Havířova, Kopřivnice, Frýdku–Místku a naše družstvo z Krásného Pole. Děvčata opět hrála skvěle a skončila na krásném 3. místě, kdy o druhé místo nás připravil rozhodčí, neboť uznal gól soupeře, který dal tělem, což pravidla zakazují. I tak, je to nádherný úspěch. Blahopřeji děvčatům – Markéta Bártová, Natálie Hurníková, Michaela Tichá, Michaela Kotalová, Saskia Bednárová, Kristýna Klubalová a Kristýna Tůmová. Těším se na příští rok a děvčata - hlavně vydržte, hrajete výborně a určitě se ještě zlepšíte.

Mgr. Stanislav Rut

Poslední aktualizace: 6. 4. 2024