Červen čtvráků

Červen čtvráků byl na zážitky velmi pestrý. Na den dětí se vydali za žáky sousední vesnice v Dolní Lhotě, kde sehráli turnaj ve vybíjené. Přesun zvládli pěšky, krásnou procházkou přírodou. Mezi sebou soupeřily čtyři třídy. Žáci 4. A třídy obsadili 2. místo a žáci 4. B třídy 3. místo. Hostující škola měla připraveny odměny pro všechny účastníky turnaje. Den dětí čtvráci oslavili sportovně, paní učitelky je potěšily zakoupením nanuků v místním obchodě. Školní výlet vlakem do Krnova, pešky na Cvilínskou rozhlednu a trosky hradu Šelenburk, nazpět vlakem do Ostravy absolvovali žáci 4. B třídy dne 21. června. Výlet se velmi vydařil, počasí přálo, žáci zdolali asi 350 schodů a našlapali kolem 9 kilometrů. Na Svatojánskou noc se žáci 4. B pilně připravovali v recitaci s tématickými básničkami. S odvahou pak předstoupili 23.6. v nádherných kostýmech před návštěvníky akce.

Ing. Jana Herejková

Poslední aktualizace: 6. 4. 2024